Stag Geciktirici Sprey

Erkeklerde özgüven eksikliği her zaman önemli bir konu olmuştur. Çünkü kendisine güvenemeyen bir eş iş hayatında ve sosyal hayatında her zaman kaybetmeye mahkûmdur. Dolayısıyla bu mahkûmiyet onun aile hayatına doğrudan yansıyacağı için mutsuz evliliklerin yaşanmasına neden olabilecektir. Erkeğin kendisine olan güvenini kaybettiği tek nokta cinsel yönden kendisini eksik düşündüğü andır bunun dışındaki her durum bir şekilde çözümlenebilir ve tekrar kendine olan güveni kazandırılabilir. Ancak erkeğin cinsel açıdan kendisine güvenebilmesinin tek yolu uzman birinden destek almaktır. Fakat genelde bizim ülkemizde erkeklerin doktorla bu durumu konuşması yanlış bilinçlenmeden dolayı mümkün olmadığı için de sorunun daha da büyümesine zemin oluşturur. Bir ilişkide cinsel sorunların yaşanması demek o evliliğin ya da birlikteliğinde artık yavaş yavaş sallantıya uğraması demektir. Çünkü erkek ne kadar cinselliğe önem vermiş olsa da kadın bunu söylemese de aynı önem onun içinde vardır. Peki, erkeğin cinsel performansı için doktorun dışında destek alacağı yollar var mıdır? Derseniz onu da hemen açıklayabiliriz. Elbette ki var. Örneğin geciktirici sprey ve kremlerden bahsedebiliriz.

Toplumda bu tür ürünler hakkında yanlış bir inanış vardır. Örneğin geciktirici sprey kullanan bir erkek ilişki esnasında karşı tarafta da uyuşmaya neden olacak ve hatta kadının yanma hissi duyacağı. Bu daha önce ürünü kullanmamış olan kişilerin bir uydurmasıdır. Çünkü bu ürünler özel olan formüller tarafından üretilmiştir ve bu durum göz önünde bulundurulmuştur. Formül hiçbir şekilde partnerinizin bu durumdan rahatsızlık duymasını sağlamaz. Burada kendinizi daha rahat hissetmeniz için krem ya da spreyi kullandıktan sonra bir süre beklemeniz ve ardından da ilişkiye başlamadan hemen önce yıkamanızdır. Bu şekilde yaparsanız ürün etkisini yitirmiş olmaz.

Stag geciktirici sprey ise kremlere göre daha farklı bir yapıya sahiptir.  Bir kere sprey olma özelliği sizin daha kolay kullanmanıza yardımcı olacaktır. Ürünü kullandıktan hemen 5-10 dakika sonrasında cinsellik yaşayabilirsiniz. Bu şekilde hiçbir sıkıntıya neden olmaz.  Üstelik cinsellik öncesinde penisi yıkamanız da beklenmeyecektir. Hem mutlu bir birliktelik hem de kendinize olan güveninizi yeniden kazanmış olacaksınız.